Новорічний подарунок для читачів каналу TimeToTravel від виробників українських скретч-карт Discovery Map – знижка 50 грн на кожну карту в тубусі.

Самі вже більше року користуємось та відмічаємо на карті світу від Discovery Map наші спільні подорожі – це гарна прикраса інтер’єру та мотивація відкривати нові країни в прямому і переносному сенсі.

Наша карта в інтер’єрі 🙂

До речі, можна відкривати не тільки всю країну повністю, а й окремі міста, якщо маєте намір ще повернутися детально вивчити країну.

Карта якісно зроблена, з мотивуючими висловами та афоризмами по контуру. В комплекті є наклейки активного відпочинку, таким чином можна відмітити, наприклад, рафтинг в Ісландії, сплави по Бугу або сноубордінг в Грузії.

Також в асортименті Discovery Map є детальна скретч-карта України з відміченими цікавинками. Приємний бонус – невелика карта Європи в лівому куті. Як на мене, це ідеальний варіант для того, щоб почати активно досліждувати світ https://discoverymap.com.ua/scratch-map-of-ukraine/. В Україні є дуже багато цікавого, а з безвізом та акціями з каналу TimeToTravel подорожувати Європою можна просто та бюджетно.

Скретч-карта України та Європи

 

Скретч карта Discovery Map Відкривай Україну!

Всього зараз є 6 варіантів карт Discovery Map українською та англійською мовами.

Увага до деталей та якісне виготовлення роблять скретч-карту українського виробника Discovery Map чудовим новорічним подарунком.

Подорожуйте! Адже це так цікаво та надихаюче! 🙂

Знижка 50 грн за кодом TimeToTravel діє до 31.12.2017 на всі скретч-карти Discovery Map в тубусі. Код вказуйте в коментарях при замовленні на сайті https://discoverymap.com.ua/ або телефоном менеджерам.
PS. Звертаю увагу на те, що знижка не поширирюється на карти в готовій рамі.

 

PPS. Також зверніть увагу на спеціальну знижку для читачів каналу на арт-скетчбуки Manuscript.