Автобусний європейський перевізник FlixBus та їх відділення – поїзди FlixTrain і так відрізняються дуже помірними цінами та часто трапляються в видачі пошуковиків маршрутів. Але є можливість додатково зекономити! Flixbus час від часу радує нас акціями та промокодами.

Знижка 10% від німецького сайта знижок bonus4me

Ця акція тримається вже більше року. Щоб отримати знижку 10% на FlixBus та FlixTrain виконайте такі кроки:

Зареєструйтесь на німецькому дисконтному сайті https://bonus4me.7pass.de/. Зверху сторінки є червона кнопка Registrieren.

Реєстрація проста, потрібена тільки адреса електронної пошти та пароль. В інших полях можете писати що завгодно. Або можете зареєструватись через свій акаунт фейсбук чи гугл, тільки зніміть галочку біля чекбоксу щоб не отримувати розсилки.

Залогіньтесь і знайдіть в переліку акцію Flixbus. Для цього натискайте червону кнопку “Mehr laden”.

Натискаєте червону кнопку “Code erstellen” – і в білому полі з’являється ваш одноразовий код на знижку в 10%!

Отриманий код можна використати в мобільному застосунку на Andriod чи iPhone. Зверніть увагу, що якщо купуєте квитки на кілька сегментів – можете додати їх в корзину і отримати знижку за кодом на всі сегменти.

Знижки на промо-флаєрах

В офісах FlixBus в Європі часто можна взяти флаєри з одноразовими знижками в 20%, 25%, 30% чи на фіксовану суму. Якщо в подорожі бачите вивіску офісу FlixBus – зайдіть, поцікавтесь.

Чат смарт-мандрівників

В нашому чаті @ChatToTravel читачі час від часу діляться зайвими кодами.