Скетчбуки, або блокноти для нарисів зараз набули популярності не тільки в художників та дизайнерів. Мандрівникам скетчбук може стати в нагоді для записів своїх враженнь від подорожі, ідей, можна навіть вклеювати цікаві білетики чи етикетки з пива 🙂 

До мене потрапили скетчбуки української фірми Manuscript і, як і обіцяв в телеграм-каналі TimeToTravel, ділюсь враженнями від використання.

Manuscript – це українські арт-скетчбуки формату А5 з репродукціями картин відомих художників на обкладинці, виготовлені з якісного паперу та зшиті в блокноти з відкритим переплетом.

Наразі в асортименті Манускрипт – 14 різних скетчбуків з картинами на розвороті обкладинки. Виробники обіцяють надалі розширювати асортимент картин та ведуть переговори з українськими художниками. Папір для “манускриптів” світло-кремового кольору виготовлений в Німеччині або Швеції (залежить від тиражу) щільністю 90 гр/м². Обкладинка щільністю 350 гр/м² вкрита захисним матовим покриттям.

За два тижні досить активного використання обкладинка без наслідків витримала розлитий чай і тільки трохи в деяких місцях потерлась, втративши матовість. Куточки теж трішки потерлись, але в цілому скетчбук вигляд не втратив.

Скетчбук Manuscript після 2 тижнів використання

Папір скетчбуку добре витримує записи та нариси олівцем та звичайною кульковою ручкою. Перманентний маркер для дисків використовувати не раджу 🙂  Його добре видно зі зворотнього боку сторінки, але це точно не типове використання скетчбуку!

В комплекті зі скетчбуком йде двостороння графічна сітка (розліновка) з лініями та клітинками, яка допомагає стримати політ думок та не розлітатись по сторінці. Або допоможе від руки намалювати поле для морського бою 🙂

Всі листки в скетчбуку зшиті в 5 “зошитів” по 8 аркушів в кожному. Сумарно це дає 80 сторінок для записів. Останні 8 аркушів – з перфорацією, сторінки можна легко вирвати щоб, наприклад, залишити записку господарю помешкання. Завдяки відкритому переплету скетчбук не закривається та добре лежить на столі.

В цілому маємо якісний товар з оригінальним виглядом. Радує, що такі речі робять в Україні.

Спеціально для читачів нашого каналу TimeToTravel Manuscript зробили новорічну знижку 15%. Для отримання знижки введіть код купону TimeToTravel при замовлення скетчбука на сайті https://manuscript.in.ua/. Код діє до 31 січня 2018 року. Так що маєте змогу замовити гарний подарунок до новорчних та різдвяних свят або сувенір для подорожі!

 

 

 

PS. Також зверніть увагу на знижку для читачів TimeToTravel на скретч-карти ваших подорожей від Discovery Map.